Tonery do drukarek HP Inc.

Masz laserówkę firmy HP Inc.? Wybierz model i dopasuje toner!

To popularny producent nie tylko drukarek i eksploatacji. HP produkuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego. Jeśli chodzi o drukarki laserowe to w swojej ofercie HP ma kilka czołowych urządzeń, które zdominowały rynek do spółki z innymi podobnymi urządzeniami bliskich konkurentów jak Brother.
HP LaserJet Pro to flagowa seria laserówek HP. Do domowego użytku jak i do małych biur polecane są modele P1102. Te urządzenia na dobre zagościły w domach i małych biurach.
Obecnie nie są już sprzedawane, a w ich miejsce pojawili się następcy czyli HP M12a, M26nw, M12w, M26a z serii laserjet pro zasilane tonerem HP 79A.

Spośród urządzeń wielofunkcyjnych firmy HP godną polecenia drukarką, skanerem i kopiarką w jednym jest HP LaserJet Pro M125nw do którego zastosować możemy tonery oznaczone numerem 83A lub wydajniejszym 83X.

Oryginalne wkłady do HP nie należą do najtańszych jednak an rynku nie ma najmniejszego problemu z zakupem zamienników - szczególne do prostych, niewielkich i za razem popularnych urządzeń. W przypadku tych urządzeń różnica cenowa między zamiennikami a oryginałami jest stosunkowo duża. Nieco większe problemy można napotkać przy poszukiwaniu tonerów zamiennych do dużych urządzeń laserowych.

HP Inc. Tonery do drukarek HP Inc.

Drukarki laserowe HP Inc. - wybierz model