Drukarka laserowa Samsung SCX 3200 

Ogólne dane

Producent:
Samsung
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod producenta:
SCX-3200

Parametry

Rozdzielczość druku mono1200x1200 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Druk dwustronny automatycznyNie
Skaner4800 x 4800
Prędkość druku mono16 str./min
Waga7.4 kg

Tonery do Samsung SCX 3200 


Toner MLT-D1042 S 1,5k ML-1660/1665
Toner MLT-D1042 S 1,5k ML-1660/1665

Producent: Samsung

 • Wydajność: 1500
 • Numer: D1042
 • Kolor: Czarny

Toner do Samsung 1660 TS-1042RO BK ref.
Toner do Samsung 1660 TS-1042RO BK ref.

Producent: TB Print

 • Wydajność: 1500
 • Kolor: Czarny
 • Kod oryginału: MLT-D1042S

Toner Actis TS-1660A (Samsung MLT-D1042S) standard 1500str. czarny
Toner Actis TS-1660A (Samsung MLT-D1042S) standard 1500str. czarny

Producent: ACTIS

 • Wydajność: 1500
 • Numer: 1042
 • Kolor: Czarny
 • Kod oryginału: MLT-D1042S

Toner Inkhouse Samsung MLT-D1042S (ML-1660)
Toner Inkhouse Samsung MLT-D1042S (ML-1660)

Producent: Inkhouse

 • Wydajność: 1500
 • Numer: MLT-D1042S
 • Kolor: Czarny
 • Kod oryginału: D1042S

Opis

Urządzenie wielofunkcyjne Samsung to połączenie wszechstronności i wygodnej obsługi za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Dzięki poręcznej funkcji wydruku ekranu możesz szybko drukować wszystko to, co jest wyświetlone na monitorze za pomocą jednego przycisku, umieszczonego bezpośrednio na urządzeniu. Przycisk drukowania eko oszczędza papier, a domyślny tryb tonera sprawia, że jegooszczędzanie to pestka. Możesz drukować, kopiować i skanować - laseroweurządznenie wielofunkcyjne wykonuje tyle różnych czynności, że nie będziesz mógł wyobrazić sobie bez niego życia.

Z monitora na papier za pomocą jednego przycisku

Poręcznyprzycisk Print Screen został umieszczony na panelu sterowania urządzenia. Przy jego użyciu możesz szybko i łatwo wydrukować zawartość ekranu. Jedyne, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk. Jedno kliknięcieeliminuje konieczność dodatkowej edycji lub usuwania niepotrzebnych informacji z oryginalnych stron internetowych lub dokumentów. Jeśli chcesz wydrukować jedną stronę, nie ma problemu. Zwykłe naciśnięcie przycisku drukuje ekran. Jeśli naciśniesz i przytrzymasz przycisk przez ponad dwie sekundy, drukarka SCX-3200 wydrukuje aktywne okno na monitorze. Teraz możesz drukować wszystko, w dowolnym czasie.

Oszczędzaj czas i środowisko dzięki wygodnej jednoprzyciskowej funkcji drukowania eko

Prostafunkcja drukowania eko za pomocą jednego przycisku umożliwia połączeniedwóch stron w jednym dokumencie przy mniejszym zużyciu tonera i oszczędności czasu użytkownika. Wygodnie umieszczony na przednim panelu przycisk jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Po wybraniu drukowania eko staje się ono domyślnym ustawieniem urządzenia. Oszczędność papieru, tonera i środowiska to dodatkowy bonus, który z pewnością docenisz.

Wiele funkcji, niewielkie rozmiary

Oczekujeszlepszej wydajności od osobistego urządzenia wielofunkcyjnego - Pomyśl oczymś mniejszym. Ultrakompaktowe wymiary 388 x 299 x 234 mm sprawiają, że drukarka Samsung SCX-3200 zajmuje zdecydowanie mniej miejsca w porównaniu z innymi wielofunkcyjnymi urządzeniami laserowymi dostępnymi na rynku. Z łatwością zmieści się na każdym biurku, pozostawiając mnóstwo miejsca do pracy. Niech jednak nie zmylą cię niewielkie rozmiaryurządzenia SCX-3200 - mimo wagi piórkowej może ona stawić czoło każdemuwyzwaniu.

Oddelegowana do wielu zadań

Efektywnośćma kluczowe znaczenie przy prowadzeniu biura lub grupy biznesowej. Wszechstronne i szybkie urządzenie SCX-3200 zostało tak zaprojektowane, aby gwarantować najwyższą wydajność. Teraz możesz wygodnie, łatwo i szybko drukować, kopiować i skanować. Nie musisz już zagracać każdego miejsca swojego biura różnymi urządzeniami, skoro wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne w jednym urządzeniu - monochromatycznej drukarce wielofunkcyjnej 3w1 SCX-3200.

Niższy poziom hałasu

Niepowinieneś mieć problemów z koncentracją, gdy siedzisz przy własnym biurku. Właśnie dlatego drukarka Samsung SCX-3200 podczas pracy jest cicha jak szept, emitując w trakcie drukowania poziom głośności zaledwie49 dBA. To mniej niż delikatny szum pracującej lodówki! Drukarka biurkowa, która wykonuje swoją pracę, umożliwiając skoncentrowanie się na własnych zadaniach? Świetna sprawa.

Ustaw wysoko poprzeczkę

Maszjuż dość bezproduktywnego oczekiwania na wydruki dokumentów? Wysoka prędkość drukowania (16 stron na minutę w przypadku formatu A4) w drukarce Samsung SCX-3200 sprawi, że szybciej znajdziesz się z powrotem za biurkiem. W trybie gotowości do pracy czas wydruku pierwszej strony wynosi zaledwie 8,5 sekundy, a niewiarygodna rozdzielczość druku 1 200 x1 200 dpi sprawi, że będziesz zadowolony nie tylko z szybkości, lecz również z wysokiej jakości.

Zarejestruj to, co przyciąga twoje oko

Aplikacja AnyWeb Print pozwala na wyszukiwanie różnych materiałów w Internecie. Zapomocą drukarki SCX-3200 możesz w trakcie surfowania po Internecie łatwo wybierać i zapisywać za pomocą funkcji ?przeciągnij i upuść? zawartość różnych stron internetowych na wirtualnej tablicy w oknie przeglądarki, której ekran możesz następnie wydrukować. Poszczególne strony mogą być szybko wydrukowane lub zapisane w wybranym formacie pliku. Dzięki temu masz do dyspozycji prosty sposób wyszukiwania, porządkowania i edycji przydatnych materiałów, które są dostępne wyłącznie w Internecie, a które mogą się przydać w trakcie pracy nad dużymi projektami lub po prostu dla rozrywki.

Oszczędzaj z przyciskiem zasilania

Łatwo dostępny przycisk zasilania został umieszczony na przednim panelu, dzięki czemu możesz wygodnie włączać i wyłączać urządzenie, unikając zbędnego zużycia energii. Chcesz coś wydrukować? Naciśnij przycisk ponownie, aby włączyć zasilanie, i już możesz zaczynać.

Dodaj swoja opinię