Gdzie kupować tonery? - 123drukuj (www.123drukuj.pl)

2018-01-30

Oferta sklepu internetowego 123drukuj jest skoncentrowana na drukarkach i materiałach eksploatacyjnych potrzebnych do ich używania. Asortyment tonerów jest bardzo szeroki.

Sklep internetowy 123drukuj nie posiada ani przyjaznej dla oka szaty graficznej, ani intuicyjnej strony internetowej. Serwis ma nieco przestarzały wygląd.

Asortyment sklepu

Sklep 123drukuj proponuje bardzo szeroką gamę tonerów, w tym Apple, Brother, Canon, Dell, Epson, Kyocera, HP, IBM, Lemark, Minolta oraz Samsung. Oprócz tego w ofercie sklepu internetowego 123drukuj można znaleźć wkłady do drukarek laserowych mniej znanych marek, w tym Ricoh, Sharp, Xerox, Gestetner, Infotec, KPN, Lanier, Nashuatec, Ocer, OKI, Olivetti, Panasonic, Pantum, Philips, Rex-Rotary, Sagem, Savin, Taly, Toshiba i Utax. Oprócz oryginalnych tonerów sklep oferuje tonery własnej marki 123drukuj.

Sprzedaż i wysyłka

Sklep 123drukuj przyjmuje zamówienia składane bezpośrednio w sklepie, na stronie internetowej, telefonicznie, przez faks i e-mail. Można także złożyć zamówienie osobiście w siedzibie firmy. Sklep internetowy 123drukuj współpracuje z firmą spedycyjną DPD i Pocztą Polską. Płatność można uiścić przy odbiorze, albo przelewem bankowym (przedpłatą). Klienci, którzy mają status "Stałego Klienta" mogą uzgodnić inny termin zapłaty - dogodny dla klienta. Jeżeli wartość zamówienia przekracza 300 zł kupujący nie ponosi kosztów przesyłki realizowanej za pośrednictwem Poczty Polskiej. Z bezpłatnej dostawy realizowanej przez DPD mogą skorzystać kupujący, których wartość zamówienia wynosi co najmniej 500 zł.

Gwarancja i reklamacja

Gwarancja obejmuje tylko regenerowane tonery własnej marki (123drukuj) i jest udzielana przez producenta Digital Revolution Poland sp. z o.o. na okres 6 miesięcy. Oryginalne tonery dostępne w sklepie internetowym są objęte tylko gwarancją producenta. Co ciekawe, w warunkach dostawy nie określono zasad reklamacji. Nie oznacza to wcale, że kupujący nie może skorzystać z reklamacji - ma do tego prawo na podstawie Kodeksu cywilnego.