Gdzie kupować tonery? - Dr Tusz (www.drtusz.pl)

2018-01-30

Dr Tusz jest sklepem internetowym, który wita kupujących energetycznym logo i zieloną szatą graficzną. Od razu jesteśmy bombardowani ofertą - taki układ strony internetowej sprawia, że jest ona mało przejrzysta.

Dr Tusz ma własną markę tonerów - mają bardzo kolorowe opakowanie nawiązujące do kreskówkowej grafiki. Ich wydajność jest dość dobra, a stosunek ceny do wydajności odpowiedni. Co do jakości nie będziemy się wypowiadać - nie testowaliśmy.

Asortyment sklepu

Asortyment sklepu obejmuje nie tylko zamienne tonery marki Dr Tusz przeznaczone m.in. do drukarek HP, Samsung i Brother. W ofercie znajdziemy również oryginalne wkłady pochodzące od takich producentów, jak Kyocera, Samsung, HP, Brother, Ricoh, Oki, Konica Minolta, Xerox, Canon, Lexmark, Panasonic, Sharp, Toshiba.

Sprzedaż i wysyłka

Zamówienia można składać w sklepie internetowym, e-mailem, albo telefonicznie. Zamówienia są przyjmowane do realizacji w dni robocze. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi po potwierdzeniu e-mailem przyjęcia zamówienia do transakcji. Płatności Dostawa

Gwarancja i reklamacje

Dr Tusz udziela gwarancji na produkty własnej marki. Oryginalne tonery są objęte gwarancją producenta. Tonery sygnowane marką Dr Tusz sa objęte gwarancją tylko na terytorium Polski. Co ciekawe, Dr Tusz nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za produkty objęte gwarancją ich producenta, więc za wszystkie oryginalne tonery dostępne do nabycia w sklepie. Oznaczałoby to, że reklamację można wnieść tylko w odniesieniu do tonerów marki Dr Tusz. To niefortunne sformułowanie jest być może błędem redakcyjnym i reklamacje składane na wadliwe tonery HP czy Canon są przyjmowane. Sprzedawca bowiem nie może wyłączyć odpowiedzialności z tytułu rękojmi za produkty objęte gwarancją producenta.