Gdzie kupować tonery? - King Toner (king-toner.pl)

2018-01-30

King Toner ma bardzo infantylną i prostą szatę graficzną sugerującą, że jest liderem na rynku. Sklep online oferuje tonery oryginalne i alternatywne.

Na stronie internetowej sklepu znajduje się okienko z pozytywnymi opiniami klientów, do których raczej należy podejść z dużą dozą ostrożności. Poruszanie się po stronie może wprawiać w zakłopotanie. Układ strony jest za mało przejrzysty.

Asortyment sklepu

Oferta sklepu King Toner obejmuje oryginalne tonery marki Brother, Canon, Epson, HP, Lexmark, Ricoh, Samsung i Xerox. Oprócz tego asortyment sklepu King Toner obejmuje tonery od mniej znanych producentów drukarek, w tym Toshiba, Sharp, Panasonic, OKI, Nashua, Kyocera, Konica Minolta, Gestetner i Dell. W zakładce poświęconej tonerom alternatywnym nie ma wskazanych marek zamienników, co pozwala jedynie domniemywać, że King Toner oferuje tylko tonery marki własnej.

Sprzedaż i wysyłka

Składanie zamówień odbywa się za pośrednictwem formularza zamówienia w sklepie internetowym, telefonicznie, albo e-mailem. Po odebraniu zamówienia sprzedawca potwierdza przyjęcie go do realizacji. Płatność może być uiszczona w formie przelewu bankowego (przedpłata), za pobraniem, albo przy odbiorze w sklepie stacjonarnym. Płatność powinna zostać uregulowana w ciagu 14 dni od złożenia zamówienia. Dostawa odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej SA lub DPD Polska. Termin dostawy wynosi przeciętnie 2 dni.

Gwarancja i reklamacje

W regulaminie sklepu nie ma mowy o gwarancji. Zawarto w nim natomiast informacje na temat procedury reklamacji. Kupujący może złożyć reklamację na otrzymane tonery pisemnie, w formie elektronicznej (e-mailem), osobiście w sklepie stacjonarnym lub telefonicznie.