Gdzie kupować tonery? - Tusz Tusz (www.tusztusz.pl)

2018-01-30

Tusz Tusz jest sklepem internetowym, w którym można kupić materiały biurowe. Szeroki asortyment obejmuje także tonery.

Tusz Tusz nie zachęca projektem graficznym witryny. Strona internetowa sklepu jest jednak bardzo intuicyjna, co z perspektywy kupującego jest bardzo istotne. Gama produktów dostępnych w sklepie Tusz Tusz obejmuje 8500 artykułów biurowych. Skupimy się tylko na tonerach.

Asortyment sklepu

Asortyment wkładów do drukarek laserowych obejmuje zarówno oryginalne, jak i zamienne tonery. Wśród nich można wymienić Brother, Canon, HP, Kyocera, Lexmark, Minolta, OKI, Philips, Panasonic, Samsung, Ricoh, Epson, Sharp i Xerox. Proces szukania tonera został uproszczony do minimum. Kupujący najpierw wybiera markę drukarki, następnie zostaje przekierowany na stronę, gdzie widnieje lista drukarek wybranej marki. Po kliknięciu w określone urządzenie pojawia się wykaz materiałów eksploatacyjnych dostępnych w sklepie.

Sprzedaż i wysyłka

Tusz Tusz dostarcza zamówione produkty za pośrednictwem kurierów - DPD i Global Express. Kupujący może wybrać też opcję dostawy do paczkomatu. Zamówienie o wartości co najmniej 350 zł jest dostarczane bezpłatnie - kupujący płaci tylko cenę towaru. Można wybrać opcję przedpłaty, albo dostawy za pobraniem. Termin realizacji zamówienia wynosi około 2 - 3 dni. Wysyłka jest realizowana w ciągu 24 godzin od przyjęcia zamówienia.

Gwarancja i reklamacje

Tonery oferowane przez Tusz Tusz są objęte wyłącznie gwarancją producenta. Sprzedawca nie udziela gwarancji sprzedawane produkty. Reklamację można złożyć poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego i wysłanie go e-mailem na adres podany przez sprzedawcę. Do złożenia reklamacji jest też potrzebna faktura, którą kupujący otrzymał wraz z przesyłką.